آموزش, آموزشگاه ویراپوز

آموزش قرار دادن سیم کارت در دستگاه کارتخوان سیار

آموزش قرار دادن سیم کارت در دستگاه کارتخوان سیار

جهت مشاوره تلفنی رایگان می توانید با شماره 09124019467 تماس بگیرید

آنچه در این مطلب میخوانید

آموزش قرار دادن سیم کارت در دستگاه کارتخوان سیار

در این مقاله، آموزش قرار دادن سیم کارت در دستگاه پوز سیار، برای کاربران سایت ویراپوز آموزشی فراهم نموده‌ایم که دارندگان دستگاه کارتخوان به راحتی بتوانند مشکلات جزئی و پیش‌پا افتاده را با مطالعه این مقاله به راحتی حل نمایند. اغلب دستگاه‌های کارتخوان سیار دارای دو محل قرارگیری سیم‌کارت می‌باشند، که فقط یکی از آن اسلات‌ها جهت استفاده از سیم‌کارت‌های داخل ایران می‌باشد.

کافیست کمی بیشتر دقت کنید متوجه می‌شوید که در بالای یکی از این پورت‌های سیم‌کارت sim و بالای دیگری sam نوشته شده که فقط پورت sim داخل کشور ما قابل استفاده می‌باشد. البته دستگاه‌هایی هستند که دارای سه و یا چهار پورت سیم‌کارت می‌باشند که از این رو کاربران دستگاه پوز سیار باید در نظر داشته باشند که فقط پورتی که بالای آن sim نوشته شده قابل استفاده می‌باشد.

دستگاه کارتخوان دو سیم کارت

در این میان کارتخوان‌های سیاری هستند که از دو سیمکارت همزمان پشتیبانی میکنند و جالب است بدانید که هر دو این پین های سیمکارت از نوع sim میباشد.

معدود دستگاه‌هایی مانند دستگاه پوز وریفون 680 دو سیم این قابلیت را دارا می‌باشند و عملکرد دستگاه بدین گونه میباشد که شما دو سیم‌کارت از دو شرکت مختلف درون دستگاه خود قرار می‌دهید و دستگاه به صورت هوشمند هرکدام از سیم‌کارت ها که در محل کسب شما آنتن‌دهی بهتری داشته باشد، به صورت خودکار روی همان سیم‌کارت سوییچ می‌شود.

این امر در مناطقی که آنتن دهی سیم‌کارت ضعیف است، بسیار حائز اهمیت می‌باشد به این دلیل که هرچه آنتن‌دهی دستگاه کارتخوان سیار شما قوی‌تر باشد کاربر سرعت بالاتری را تجربه خواهد کرد.

 

نکات مهم در قرار دادن سیم‌کارت داخل کارتخوان سیار

  • سیمکارتی که داخل دستگاه خود قرار می‌دهید پانچ نشده باشد و با پوکه کامل باشد.
  • سیمکارت حتما دارای اینترنت و یا شارژ کافی باشد.

با رعایت این موارد دستگاه کارتخوان سیار شما بهترین عملکرد خود را خواهد داشت از این رو پیشنهاد می‌شود تمامی موارد ذکر شده را با دقت تمام دنبال کنید. در زمینه خرید و یا فعالسازی دستگاه کارتخوان هر سوالی داشتید می‌توانید با کارشناسان مجموعه ویراپوز در ارتباط باشید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیار بدهید

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.