آموزشگاه ویراپوز, خطاهای کارتخوان

تعمیر سوکت سیم کارت دستگاه کارتخوان سیار

تعمیر سوکت سیم کارت دستگاه کارتخوان سیار

جهت مشاوره تلفنی رایگان می توانید با شماره 09124019467 تماس بگیرید

آنچه در این مطلب میخوانید

سوکت سیم کارت دستگاه کارتخوان سیار

سوکت سیم کارت دستگاه کارتخوان سیار، یکی از قطعه‌های داخلی دستگاه می‌باشد که وظیفه نگهداری و خواندن اطلاعات سیم کارت را دارد. هرگونه مشکل در این قسمت باعث اختلال در عملکرد آنتن‌دهی دستگاه کارتخوان میشود که در این صورت یا باید این قطعه را عوض یا تعمیر کرد.

 

سوکت سیم کارت دستگاه پوز

علت خرابی سوکت سیم کارت دستگاه کارتخوان سیار

از مهم ترین علت خرابی این قطعه می‌توان به درست جا نزدن سوکت اشاره کرد. اگر به درستی سیم کارت را داخل سوکت جا نزنید یا فشار بیش از حد به این قطعه وارد کنید ممکن است باعث شکستن درب پوششی سوکت شوید. در این حال سیم کارت به درستی داخل دستگاه قرار نگرفته و دستگاه آنتن‌دهی نمی‌کند و در نتیجه تراکنشی انجام نمی‌شود

تعمیر انواع سوکت شارژ دستگاه کارتخوان سیار

 

سوکت سیم کارت دستگاه کارتخوان

 

سوکت شارژر دستگاه‌های کارتخوان باهم متفاوت بوده و هر کدام قطعه خاص خود را دارند. ما در مرکز تعمیرات خود سوکت شارژر دستگاه کارتخوان 680S90S910S58675 و … را موجود داریم.

تعمیر یا تعویض این قطعه تخصصی بوده و اگر به دست نابلدان یا خود شما انجام شود ممکن است باعث آسیب رساندن به دیگر اجزای دستگاه شوید.

 

قیمت سوکت سیم کارت دستگاه کارتخوان سیار

قیمت این قطعه برای هر دستگاه کارتخوان، بستگی به نوع شرکت یا کارخانه تولیدی آن متفاوت می‌باشد. جهت استعلام دقیق قیمت این قطعه، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

مشاوره رایگان دستگاه کارتخوان سیار

اگر به هر دلیلی دستگاه کارتخوان شما نیاز به تعمیر پیدا کرد، کافی است جهت تعمیر این قطعه با کارشناسان ما به صورت رایگان تماس گرفته تا در اسرع وقت و با مناسب ترین قیمت دستگاه کارتخوان شما را تعمیر و به دستتان برسانند.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیار بدهید

4/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.