آموزشگاه ویراپوز, خطاهای کارتخوان

تست باطری دستگاه کارتخوان سیار

تست باطری دستگاه پوز سیار

جهت مشاوره تلفنی رایگان می توانید با شماره 09124019467 تماس بگیرید

آنچه در این مطلب میخوانید

تست باطری دستگاه کارتخوان سیار

در راستای خدمت رسانی به شما کاربران سایت ویراپوز مقاله ای آموزشی جهت تست باتری دستگاه کارتخوان سیار تهیه کرده ایم تا شما عزیزان، به تنهایی قادر به حل مشکلات جزئی کارتخوان خود باشید. امروزه با توجه به ضروری بودن استفاده از دستگاه کارتخوان میکوشند تا دستگاه های به روز و با قابلیت های جدیدتر به بازار جهانی عرضه کنند.

اگر شما از دستگاه کارتخوان سیار استفاده میکنید یکی از ضروری ترین امر ها میزان نگهداری شارژ باطری میباشد، بطور مثال هر چقدر هم که دستگاه کارتخوان سیار شما از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشد اما میزان نگهداری شارژ آن کم باشد، پذیرنده یا مالک دستگاه کارتخوان را به دردسر خواهد انداخت. از این رو پیشنهاد میشود تا هنگام انتخاب دستگاه کارتخوان سیار این امر مهم را به دقت بررسی نمایید.

 

باتری دستگاه پوز سیار

دستگاه های کارتخوان سیاری که در گذشته وجود داشتند اغلب 3 تا 5 ساعت به صورت مداوم قابلیت استفاده را داشتند، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از باطری لیتیومی و به کار بردن تراشه یا قطعات سخت افزار به روز و کم مصرف این امر به یک روز ارتقا پیدا کرده است. باتری دستگاه Verifone 675 و Pax S90 از این دسته می باشند.

قابلیت استند بای یا ذخیره انرژی

قابلیتی که در اکثر کارتخوان های سیار جدید مانند وریفون 680 و پکس S90 اضافه شده، این امکان را به شما میدهد تا زمانی که از دستگاه کارتخوان استفاده نمیکنید به صورت خودکار به حالت ذخیره انرژی رفته و از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند تا شما بتوانید با یکبار شارژ کامل مدت زمانی فراتر از یک روز را از کارتخوان خود استفاده کنید.

 

تست باطری کارتخوان سیار Pax ،MoreFun، Verifone و…

اکثر دستگاه های کارتخوان سیار دارای باطری لیتیومی هستند که توسط کاربر قابل تعویض میباشد، جهت تست باطری دستگاه پوز در ابتدا دستگاه را خاموش کرده و به شارژر متصل میکنیم تا زمانی که نشانگر باطری، کامل شدن باطری را نشان دهد، سپس دستگاه کارتخوان را مورد استفاده قرار میدهید.

در صورتی که احساس کردید خالی شدن باطری غیر طبیعی میباشد میتوان احتمال داد که باطری معیوب است، البته موارد دیگری نیز وجود دارد که شارژ کردن باطری را تسریع میبخشد که این امر تنها توسط تکنسین مجموعه قابل تشخیص میباشد.

شما میتوانید جهت عیب یابی و تعمیرات دستگاه کارتخوان خود با مجموعه ویراپوز از طریق لینک واتساپ و یا شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیار بدهید

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.